Image
![moytsinas](/sites/default/files/styles/max_325x325/public/2023-03/moutsinas.jpg?itok=A2esKn2_)
Ο Νίκος Μουτσινάς αναφέρθηκε μέσα από την εκπομπή του "Καλό Μεσημεράκι" στην έλευση του Μάρκου Σεφερλή στον ΣΚΑΪ.
Ο παρουσιαστής καλωσόρισε τον ηθοποιό κάνοντάς του μια γενναιόδωρη... προσφορά με χιουμοριστική διάθεση αφού ο ίδιος δεν θα συνεχίσει την εκπομπή και την επόμενη σεζόν.
«Καλώς όρισες Μάρκο! Ήρθε ο Μάρκος παιδιά, επιτέλους! Μάρκο, παρακαταθήκη τα παιδιά, είναι στη... διαθήκη μου, είναι δικά σου. Όλη η ομάδα για τον Μάρκο. Η Αγγελική έχει δουλέψει και παλαιότερα μαζί του και τον αγαπάει. Έρχεται!», είπε αρχικά ο Νίκος Μουτσινάς.
Και πρόσθεσε: «Εγώ δεν ξέρω τι θα κάνει. Λένε για δύο πράγματα, ένα τηλεπαιχνίδι κι ένα βραδινό. Καλή επιτυχία και καλώς όρισες, Μάρκο!», δήλωσε ο Νίκος Μουτσινάς.